برگزاری مراسم تشییع پدر شهیدان اسماعیلی ۱۳۹۶/۱۲/۲۱

برگزاری مراسم تشییع پدر شهیدان اسماعیلی

  ۱۳۹۶/۱۲/۲۱

Image result for ‫پیکر یوسفعلی اسماعیلی پدر شهیدان منصور، حسین و ناصر‬‎Image result for ‫پیکر یوسفعلی اسماعیلی پدر شهیدان منصور، حسین و ناصر‬‎
پیکر یوسفعلی اسماعیلی پدر شهیدان منصور، حسین و ناصر، صبح دیروز از مقابل منزل آن مرحوم تشییع شد. مرحوم یوسفعلی اسماعیلی پدر سه شهید و سه جانباز دوران دفاع مقدس بود که 20 اسفند ماه به رحمت خدا رفت. پیکر این مرحوم پس از تشییع در قطعه اسطوره‌های دفاع مقدس بهشت زهرا(س) در جوار مزار فرزندان شهیدش به خاک سپرده شد.
لازم به ذکر است؛ یوسفعلی اسماعیلی، پدر سه شهید به نام‌های حسین، ناصر و منصور بود و سه فرزند جانباز به نام‌‌های علی، حسن و صفر هم داشت که علی در اردیبهشت۹۶ به رحمت ایزدی پیوست. شهید حسین اسماعیلی نخستین فرزند این پدر است که به عنوان نیروی رسمی سپاه بعد از گذراندن آموزش رزمی در سال ۶۱ به جبهه رفت. فرمانده گروهان گردان انصار تیپ محمد رسول‌الله (ص) بود و در عملیات رمضان در منطقه عملیاتی پاسگاه زید کوشک در ۵ مرداد‌‌ همان سال شهید شد. شهید ناصر اسماعیلی دیگر فرزندش نیز متولد ۱۳۴۶ قاری ممتاز قرآن بود. دو بار به جبهه اعزام شد بار اول در سال ۶۵ از ناحیه شکم هدف دشمن قرار گرفت و مجروح شد و بالاخره در عملیات کربلای پنج در منطقه عملیاتی شلمچه در نهم بهمن ماه ۶۵ در سن ۱۸ سالگی شهید شد. شهید منصور اسماعیلی نیز آخرین فرزند حاج یوسفعلی اسماعیلی بعد از پذیرش قطعنامه و هجوم دوباره صدام در بیت‌المقدس هفت در شلمچه و در ۲۳ خرداد ۶۷ شهید شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.