تحریم نشست خبری علی دایی توسط خبرنگاران تبریزی

خبرنگاران تبریزی و اصحاب رسانه نشست خبری سرمربی تیم نفت تهران را تحریم کردند.به گزارش خبرنگار حوزه ورزشی ورزشی وفای قلم ، تیم فوتبال نفت تهران که موفق شد با نتیجه دو بر صفر از سد ماشین سازی بگذرد امتیاز خوبی به دست آورده و در جدول رده بندی صعود کرد. 
 
گفتنی است علی دایی دیروز با یکی از خبرنگاران تبریزی درگیر شد همچنین درگیری امروز بازیکنان ذخیره نفت با عکاسان سبب شد تا اصحاب و رسانه نشست خبری سرمربی نفت را تحریم کنند، البته علی دایی در نشست پس از دیدار مقابل ماشین سازی حاضر شد، اما خبرنگاران سوالی از وی نپرسیدند تا به نوعی نشست این مربی را تحریم کرده باشند. 

علی دایی که پیشتر به عنوان مرد فوتبال ایران شناخته شده بود در حال حاضر  هدایت تیم نفت تهران را به عهده دارد اما اخلاق ورزشی را زیر پا گذاشته و در هر بار روبه رو شدن با تیم های تبریزی با خبرنگاران یا مسئولان تیم های تبریزی درگیری لفظی پیش می آید بطوری که با فحش های ترکی به خبرنگاران و یا هواداران کارش را در تبریز به اتمام می رساند . این روزها که اخلاق ورزشی حلقه گمشده ورزش در ایران است باید افرادی همچون علی دایی که ادعای فرهنگ و اخلاق را دارند باید نمونه فوتبال باشند که متاسفانه نیست و هر روز بدتر از دیروز شاهد بی اخلاقی مردان فوتبال و مردان ورزش ایران هستیم.

تیم فوتبال نفت تهران در چارچوب هفته بیست دوم لیگ برتر با نتیجه دو بر صفر از سد ماشین سازی گذشت. 
 
همچنین فرهاد کاظمی به دلیل همراهی و احترام به خبرنگاران در این نشست حاضر نشد.


انتهای پیام/ 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.