حدود ۱۱ هزار طرح عمرانی با مشارکت سپاه در کشور اجرا شد ۱۳۹۶/۱۲/۲۰

حدود 11 هزار طرح عمرانی با مشارکت سپاه در کشور اجرا شد

  ۱۳۹۶/۱۲/۲۰

Image result for ‫سردار سرتیپ پاسدار سید ضیاءالدین حزنی‬‎
فرمانده قرارگاه محرومیت‌زدایی کوثر، از اجرای 10 هزار و 855 طرح عمرانی در مناطق زلزله‌زده، محروم، مرزی و صعب‌العبور کشور با مشارکت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خبر داد.
به گزارش ایرنا، سردار سرتیپ پاسدار سید ضیاءالدین حزنی شنبه شب در آئین اهدای جهیزیه به 205 نوعروس شهرستان سرپل ذهاب گفت: این طرح‌ها با 945 میلیارد و 800 میلیون ریال اعتبار در زمینه‌های خانه بهداشت، منزل مسکونی، مسجد، حوزه علمیه، تسطیح زمین‌های کشاورزی و آبرسانی اجرا شده است. وی اضافه کرد که این طرح‌ها با مشارکت سپاه نبی ‌اکرم (ص) کرمانشاه، قرارگاه نجف، قرارگاه خاتم الانبیاء و قرارگاه کوثر در مناطق مختلف کشور اجرا شده است. وی اظهار داشت: با تلاش‌های صورت گرفته در بخش‌های تامین جهیزیه نوعروسان، تجهیزات مساجد، بسته‌های مواد غذایی، پوشاک و لوازم التحریر مردم زلزله زده ، محروم، مناطق مرزی و صعب‌العبور کشور، 147 میلیارد و 330 میلیون ریال هزینه شده است. فرمانده قرارگاه محرومیت‌زدایی کوثر بیان کرد: با مشارکت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و کمیته امداد امام خمینی(ره)، سه هزار جهیزیه در مدت 10 روز و در کمترین فرصت برای مناطق زلزله‌زده تهیه و ارسال شده است.
سردار حزنی، افزود: رفع محرومیت‌‌زدایی از بخش‌های مختلف جامعه یکی از راهبردهای اصلی این نهاد مردمی است.
سپاه و قرارگاه محرومیت زدایی جهیزیه به 205 نوعروس سرپل ذهاب را تامین کرده و در این راستا به هر زوج مبلغ 30 میلیون ریال اهدا شد و همانند این آئین را برای 185 زوج در روزهای آینده در شهرستان ثلاث باباجانی برگزار خواهد کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.