راه های روستائی همچنان در محاصر برف قرار دارد

مهندس اوشال از مسدود شدن کلیه راه های روستائی در اثر کولاک شدید در منطقه خبر داد:

اوشال گفت : با وجود تلاش های بی وفقه راهداران شهرستان هشترود راه های روستائی همچنان در محاصره برف و کولاک شدید قرار دارد.
وی در ادامه افزود : کولاک شدید همچنان در شهرستان بخصوص در مناطق کوهستانی حاکم است و همچنین تلاش راهداران اداره برای بازگشایی و نمک پاشی  راه های فرعی و روستائی ادامه داد.

وی ادامه داد : کلیه کارکنان راهداری و پرسنل اداره بصورت شبانه روزی در تلاش هستند تا  راه های روستائی مسدود شده را بازگشائی  نمایند ولی با وجود کولاک شدید در منطقه دوباره مسدود می شود.

اوشال از آماده باش کامل نیروهای راهداری در محورها خبر داد و گفت : در حال حاضر تمام محورهای هشترود به مراغه، قره چمن و تبریز و آزاد راه پیامبر اعظم ( ص) باز بوده و تردد به سختی و با زنجیرچرخ امکان پذیر می باشد.

اوشال با بیان اینکه وجود کولاک شدید در شهرستان دید کافی برای تردد در محورهای اصلی تا یک متری می باشد ، اظهار داشت به منظور کاهش خطرات احتمالی در جاده ها  از تردد های غیرضروری خودداری نمایید.

اوشال خاطرنشان کرد : هم اکنون اکیپ های راهداری در محورهای اصلی بصورت آماده باش کامل قرار گرفته و مشغول برف روبی و نمک پاشی هستند.

وی، با تاکید بر اینکه رانندگان برای تردد در جاده ها در این فصل باید زنجیر چرخ، سوخت کافی و لباس گرم به همراه داشته و از سالم بودن خودروی خود اطمینان حاصل نمایند، گفت: رانندگان به منظور کاهش خطرات احتمالی در جاده ها باید از تردد غیرضروری خودداری نمایند و در صورت نیاز علاوه بر داشتن تجهیزات زمستانی از طریق سامانه 141 و شماره تلفن های 04152622288 و 04152622129 و 04152626055 از وضعیت راه ها اطلاع کسب کرده سپس اقدام به خروج از منزل نمایند.

وی گفت : همکاران زحمتگش این اداره بصورت شبانه روزی آماده پاسخگویی به سوالات رانندگان و مسافرین عزیز در خصوص وضعیت راه ها می باشند.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.