۱۸۰ راه روستای شهرستان هشترود بر اثر بارش برف مسدود شد

 مهندس اوشال از مسدود شدن راه ارتباطی 180روستای شهرستان خبر داد :


اوشال گفت: برف و کولاک راه ارتباطی 180 روستا با مرکز این شهرستان را مسدود کرد.
علیرضا اوشال در ادامه افزود : در حال حاضر محورهای هشترود به مراغه، میانه، قره چمن و تبریز و آزاد راه پیامبر اعظم ( ص) باز بوده و تردد به کندی و با زنجیر چرخ امکان‌پذیر است.

وی ادامه داد: در صورت فروکش کردن کولاک در منطقه و با تمام توان و امکانات موجود تلاش خواهیم کرد اکثر راه‌های روستایی مسدود شده را تا عصر امروز بازگشایی کنیم.

اوشال از آماده‌باش کامل نیروهای راهداری در محورها خبر داد و گفت : هشت اکیپ راهداری در راه‌های روستایی و چهار اکیپ در راه‌های اصلی مشغول برف‌روبی مسیرها هستند.

وی با تاکید بر اینکه رانندگان برای تردد در جاده‌ها باید به زنجیر چرخ، سوخت کافی و لباس گرم مجهز بوده و از سالم بودن خودروی خود اطمینان حاصل کنند، افزود: رانندگان به منظور کاهش خطرات احتمالی در جاده‌ها از تردد غیرضروری خودداری کرده و در صورت ضرورت سفر علاوه بر داشتن تجهیزات زمستانی قبل از سفر از طریق سامانه 141 و شماره تلفن‌های 04152622288 و 04152622129 و 04152626055 از وضعیت راه‌ها آگاه شوند.

اوشال اظهار داشت: همکاران زحمتکش این اداره بصورت شبانه‌روزی آماده پاسخگویی به سؤوالات رانندگان و مسافران در خصوص وضعیت راه‌ها هستند.

اوشال از تمام رانندگان و مسافران و هموطنان خواست همکاری‌های لازم با نیروهای راهداری شهرستان در جاده‌ها به عمل آوردند.پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.